Ücretsiz Üyelik Ve Kayıt Formu

Size ulaşmamız için Ön kayıt formudur 

1950 yılında Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan Farmasi, Tan sağlık hizmetleri adı altında, ilaç, ham madde, üretim ve ithalat amacı ile kurulmuştur. 1995 yılında kozmetik alanında duyulan ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Alize kozmetik ismi ile ikinci şirketini kurdu. Sağlık sektöründe edindiği tecrübeler ile kişisel bakım ürünleri, parfüm imalatı ve bebek ürünleri sektöründe hızlı bir başarı yakaladı. Kısa bir süre içinde kariyerlerinde yükselen farmasi, çalışma alanlarını 1995 yılında daha da ileriye taşıdı. 2003 yılında alınan karar ile Tan sağlık hizmetleri ve Alize kozmetik isimli şirketler birleşti. Bu birleşme sonrasında edinilen başarılar sayesinde dünya da her 200 kişiden biri Farmasi ürünlerini kullanmaya başladı.

Aynı zamanda 132 ülkeye ihracat yapan Farmasi firması, kozmetik sektöründe lider bir firma konumuna geldi. Şuanda 350 milyon müşteri sayısına ulaşan firma, üretim potansiyelini de arttırdı. Farmasi bünyesinde 5 farklı kozmetik üretim fabrikası bulunmaktadır. Farmasi kozmetik şirketinin ilk kurduğu 40.000 metrekarelik tesis ise, Ömerli’de yer almaktadır. Günlük bin tona yakın kozmetik malzemesi üretmekte olan bu tesis de, günümüz teknolojisi ile üretilmiş ekipmanlar kullanılmaktadır. Farmasi firmasını rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise, kişisel bakım, ıslak mendil, makyaj malzemesi ve plastik ambalaj üretimin yapabilen 5 ayrı üretim merkezinin aynı tesis içerisinde bulunmasıdır. Yani bütünleşmiş bir çalışma sistemine sahiptir. Farmasi, 2000 çeşit kozmetik ürünü üretmekte ve satışa sunmaktadır.

Üretilen tüm ürünlerin dünyanın 132 ülkesinde kullanılması ürünlerin kalitesini de kanıtlamaktadır. Ayrıca, dünya trendlerini yakından takip ederek üretimini, ihtiyaçlara ve müşteri beklentilerine cevap verecek bir şekilde yapmaktadır. 2000 den fazla ürün çeşidi ile kozmetik sektörüne yön veren farmasi, bölgesel ihtiyaçları belirleyerek, taleplerin doğru bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Özellikle ülkelere özel trendler üzerinde araştırmalar yapmakta ve üretim şekillerini araştırma sonuçlarına göre belirlemektedir. Farmasi firması, cilt bakım kremlerinden el ayak bakımına, ıslak mendilden diş macununa kadar birçok ürün çeşidinin de üretimini yapmaktadır.

Yeni Ürünler